Відгуки

Відгуки замовників про роботу фотографа та відеооператора

5/5
Vidgyku

МИ довго шукали те що б нам сподобалось, але в 10 -ку попали)). 😊 Надзвичайно приємні люди, які люблять свою роботу і, що саме основне, знають в ній толк)))))) 📸 При зйомці склалось враження, що вони спілкуються просто очима) без слів)) 👀 Результатом ми ДУЖЕ задоволені. 🎉 Побільше Вам вдячних клієнтів=)))) 🙌

Софія

-

Ігор

5/5
Vidgyku_100px_6

A very big thank you to RoStudio from Lviv, Ukraine, for putting together our wedding video from Ukraine! We had so much fun working with you guys! Your whole team are fantastic to deal with from start to finish! Thank you Rostudio!!!

Ryan

-

Mary

5/5
Vidgyku2

 Отримали величезний заряд позитиву та задоволення від роботи з справжніми професіоналами! Кожен кадр знятий Вами передає саме ту невловиму емоцію, яку так хочеться проживати знову й знову! Бажаємо Вашій команді натхнення, нових творчих звершень, успіхів у кожній справі, яку починаєте!

Ростик

-

Христина

5/5
Vidgyku_100px_3

Всі моменти зняті яскраво, присутні щирі емоції, такі живі!!!!! За альбом і Love story, подяка найбільша, ще довго ми їх будемо переглядати по декілька разів…
Бажаємо команді Rostudio нескінченного творчого натхнення, розвитку та високих творчих злетів! Ми неймовірно раді, що обрали саме Вас!!!!!
ВЕЛИЧЕЗНЕ ВАМ ДЯКУЮ!!!

Христина

-

Олег

5/5
Vidgyku_100px_4

Все просто супер! Ми задоволені сповна, задоволені наші батьки і друзі. Дуже сподобалось що фотографій багато і увагу приділили всім гостям. Також сподобалось що були сфотографовані всі деталі весілля. Альбом просто шик!! Успіхів Вам і творчого натхнення)))))) Ще раз дуже дякуєм)))

Олена

-

Андрій

4.7/5
Vidgyku_100px_5

🌟 Ми дуже хочемо подякувати Вам за чудову, яскраву, ну просто бездоганну роботу! 😊 Ми в захваті від відео та фото! 📸 Ви не тільки професіонали, але і дуже приємні люди! 😄 З Вами працювати було одне задоволення! 💫 Дуже Вам дякуємо за професіоналізм, креативність, щирість і бажаємо Вам творчої наснаги та великих успіхів!!! ✨!!!

Марта

-

Віталій

5/5
100x100-min

Ваша творчість і професіоналізм залишили нас у захваті. Фото та відео перевершили всі наші очікування, вони просто чарівні! Співпраця з вами була справжнім задоволенням, ваше щире ставлення та відданість роботі надихають. Бажаємо вам безмежної наснаги, творчих злетів та величезних успіхів у вашій творчості !!!!!

Ірина

-

Тарас

5/5
100x100 (2)-min

Ви – просто огонь! 🔥 Ваші фотки та відео – це просто WOW! 😍📸 Ви такі класні, що навіть словами не передати. Працювати з вами – одне задоволення! 🙌 Дякуємо за супер професіоналізм, круті кадри і за те, що ви такі кльові люди! 🌟 Бажаємо вам мега-успіхів і нових крутих проєктів! 🚀✨)))))) Величезна вам дяка)))

Маша

-

Діма

0/5