Відгуки


Христина та Ігор

Щиро вдячні за прекрасне відео та фото))) МИ довго шукали те що б нам сподобалось, але в 10 -ку попали))
Таня та Ростислав Ви надзвичайно приємна пара, яка любить свою роботу і що саме основне знаєте в ній толк)))При зйомці,склалось враження, що Ви спілкуєтесь очима) просто і без слів)) Що одна що друга зйомка пройшла надзвичайно легко) і все це завдяки Вам) Результатом ми якщо просто сказати, що задоволені – то цього мало….. ЩИРО ВАМ ДЯКУЄМО))) Чекаємо подальших фото та відео з нетерпінням) Надіємось що на цьому наша з Вами співпраця не закінчиться!!!=)
Радимо і будемо надалі радити Вам своїм родичам, близьким і знайомим=)))
Подальшої Вам наснаги, творчих злетів і вдячних багато-багато клієнтів=))))

Юра та Христина

Дуже вдячні Вам за співпрацю! Отримали величезний заряд позитиву та задоволення від роботи з справжніми професіоналами! Кожен кадр знятий Вами передає саме ту невловиму емоцію, яку так хочеться проживати знову й знову! Бажаємо Вашій команді натхнення, нових творчих звершень, успіхів у кожній справі, яку починаєте! Так тримати! =)

 

Ірина та Роман

Ми дуже хочемо подякувати Вам за чудову, яскраву, ну просто бездоганну роботу! Ми в захваті від відео та фото! Ви не тільки професіонали, але і дуже приємні люди! З Вами працювати було одне задоволення! Дуже Вам дякуємо за професіоналізм, креативність, щирість і бажаємо Вам творчої наснаги та великих успіхів!!!

 

Христина та Олег

Познайомились з роботою Rostudio на сторінках мережі “Вконтакте” . Працювали над нашим весіллям Ростислав  і Тетяна … Знімаючи нашу історію ми потроху взнали і їхню історію… Завжди підказували як правильно нам позувати перед камерами.. Напевно, для нас, була легшою атмосфера на післявесільній зйомці, так як на весіллі треба приділити час всім.
Всі моменти зняті яскраво, присутні щирі емоції, такі живі !!!
За альбом  і Love story, подяка найбільша, ще довго ми їх будемо переглядати по декілька разів …
Бажаємо команді Rostudio нескінченного творчого натхнення, розвитку та високих творчих злетів! Ми раді, що обрали саме Вас!!

Олена та Андрій

Замовляли фото і відео…. Все просто супер! Ми задоволені сповна, задоволені наші батьки і друзі. Дуже сподобалось що фотографій багато і увагу приділили всім гостям. Також сподобалось що були сфотографовані всі деталі весілля. Альбом просто шик!! Будем радити Вас всім своїм родичам і знайомим. Успіхів Вам і творчого натхнення)))))) Ще раз дуже дякуєм)))

 

Микола та Надія

Дуже щасливі що ми познайомились з ростудією….!!ЦЕ ПРЕКРАСНІ ЛЮДИ ,ЩИРІ І ЗНАВЦІ СВОЄЇ СПАВИ!!))БАЖАЄМО ПОБіЛЬШЕ новИЙ кЛіЄНТів і ще раз дякуємо!!))БО ПРАЦЮВАТИ З ВАМИ ОДНЕ ЗАДОВОЛЕНЯ!!))

 

 

Ryan & Марія

A very big thank you to RoStudio from Lviv, Ukraine, for putting together our wedding video from Ukraine! We had so much fun working with you guys! Your whole team are fantastic to deal with from start to finish! Thank you Rostudio.

 

Olga  & Andreas 

Хотіли б подякувати за прекрасні емоції та фотографії! Вирішили з коханим зробити собі подарунок на Новий Рік, шукали гарну фотостудію зі смаком – і не помилилися з вибором! Було легко домовитися з часом і вибором місяця, а сама фотосесія пройшла у чудовій атмосфері, час пролетів як одна хвилина. Окреме «дякую» хочемо сказати фотографу Тетяні! Ми жартували, сміялися, експериментували=))) Працювати з вами було просто задоволенням! Отримали позитивний заряд енергії та чудові яскраві фотографії!!! Велике вам дякую!
Дуже Вам вдячні за професіоналізм, щирість, креативність, позитивність і бажаємо Вам творчої наснаги, успіхів та чудових фотосесій!!
Ви найкращі!


 


Leave a Reply